صادرات ساعت دیواری چوبی رومی به ترکیه

ساعت دیواری یکی از وسایل خانه بسیار ضروری به شمار می رود که علاوه بر جهت نشان دادن زمان به فضای اتاق و خانه زیبایی ویژه‌ای می دهد؛ ساعت دیواری چوبی به عنوان یکی از این ساعت ها در طرح های مختلف وجود دارد که یکی از نمونه‌های آن ساعت دیواری چوبی رومی است که در داخل کشور تولید شده و نمونه های بسیار زیبای آن به ترکیه صادر می شود؛ صادرات این محصول تولیدی در داخل به دلیل قیمت ارزان در داخل کشور و نزدیکی بازار ترکیه بسیار سودآور است و فرصت خوبی برای کسب درآمد به شمار می رود.

صادرات ساعت دیواری چوبی رومی به ترکیه

آشنایی با فرایند صادرات ساعت دیواری چوب طبیعی

آشنایی با فرایند صادرات ساعت دیواری چوب طبیعی هر چند قیمت ساعت های دیواری پلاستیکی بسیار ارزان است و طرح های چوبی آن نیز در بازار به فراوانی وجود دارد اما هیچ یک از آنها به اندازه ساعت دیواری چوب طبیعی کیفیت فوق العاده زیبا و منحصر به فرد ندارد به همین خاطر هنوز نیز این نوع ساعت دارای بازار فروش بسیار خوبی است، علاوه بر این در داخل فروش زیادی دارد و جهت صادرات به همه کشورهای همسایه نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

فرآیند صادرات ساعت دیواری همچون انواع دیگر کالاها انجام می شود و صادر کننده قبل از هر چیز برای آن در کشورهای مختلف بازاریابی می کند سپس نسبت به صادرات آن اقدام می نماید؛ در صادرات این محصول به کشورهای منطقه از راه های زمینی یا دریایی استفاده می شود که هزینه این کار کمترین اثر گذاری را بر قیمت نهایی این ساعت ها می گذارد.

این ساعت پس از تولید در کارخانه و انتخاب نمونه های مناسب محصول، در بسته بندی های مخصوص قرار می گیرد تا به دلیل شکننده بودن طی جابجایی کمترین آسیب به آن وارد نشود؛ مسیرهای صادراتی این ساعت به کشورهای همسایه بسیار زیاد است چون ایران گمرک های متعددی با همسایگان دارد همچنین جهت صادرات به کشورهای دور نیز از بنادر و گمرکات دریایی استفاده می شود که هزینه حمل و نقل توسط آنها بسیار ارزان است.

ساعت ها برای خروج از کشور باید به گمرک منتقل شوند و در آنجا تمام مراحل صدور مجوز خروج از کشور صادر می شود که بررسی کارشناسی محصول و انجام امور اداری به همراه پرداخت هزینه های صادراتی از جمله این مراحل است تا در پایان محصول از کشور به مقصد بازارهای دیگر صادر شود.

راهکارهای گسترش صادرات ساعت دیواری چوبی پاندول دار

راهکارهای گسترش صادرات ساعت دیواری چوبی پاندول دار یکی از ساعت های بسیار زیبای چوبی که دکوراسیون پذیرایی را بسیار زیباتر می کند ساعت دیواری چوبی پاندول دار است که وجه تسمیه نام گذاری این ساعت ها پاندول ساعت بوده که همزمان با گردش عقربه ها در زمان های مختلف به حرکت در می آید و صدای بسیار ریز و زیبایی از خود تولید می کند که آرامش خاصی را در محیط خانه ایجاد می نماید.

این محصول در نمونه های مختلف آن با طرح های گوناگون و اندازه‌های مختلف ظرفیت صادرات به بسیاری از کشورهای منطقه را داشته و به خصوص در کشورهای حوزه خلیج فارس و بسیاری از همسایه های غربی و شرقی خریداران زیادی برای آن وجود دارد.

از راهکارهای گسترش صادرات این ساعت معرفی هر چه بیشتر آن در بازارهای منطقه ای و حتی بسیاری از کشورهای اروپایی و شرقی است تا فروشندگان و خریداران عمده ساعت در این کشورها آشنایی بیشتری با این ساعت پیدا نمایند و از مشتریان دایمی این ساعت شوند.

جهت معرفی بیشتر این محصول در بازارهای کشورهای مختلف باید با فروشندگان ساعت در این بازارها ارتباط برقرار کرد و این ساعت را بیشتر به آنها معرفی نموده و برای این کار نیازی به مراجعه به این بازارها و صرف هزینه بسیار زیاد نیست بلکه از طریق فضای مجازی امکان ارتباط با این فروشندگان وجود دارد تا نمونه های مختلف این ساعت پاندولی را به آنها شناساند و بسیار راحت برای این محصول ایرانی مشتری‌های جدید پیدا کرد که این مسئله منجر به صادرات بیشتر این ساعت به بازارهای مذکور می شود.

سرمایه مورد نیاز جهت صادرات ساعت دیواری چوب راش

سرمایه مورد نیاز جهت صادرات ساعت دیواری چوب راش ساعت دیواری چوبی از جنس های مختلفی می تواند ساخته شود که یکی از آنها چوب راش است که از چوب های درجه یک برای ساخت این ساعت ها می باشد و کیفیت فوق العاده ای به این ساعت خاص از نظر میزان ماندگاری خواهد بخشید.

با توجه به زیبایی و مرغوبیت ساعت دیواری چوب راش، این نوع ساعت یکی از ساعت های اصلی صادراتی به کشورهای مختلف است و سالانه تعداد زیادی از این محصول شیک و بادوام به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می شود همچنین این تجارت به سرمایه کمی نیاز دارد و همین مسئله باعث شده که افراد زیادی در زمینه صادرات آن فعالیت داشته باشند.

به دلیل تولید زیاد این نوع ساعت ها در داخل کشور و این که اکثر قطعات و اجزای تشکیل دهنده آنها در داخل کشور ساخته می شود نرخ آنها بسیار مناسب و به عبارتی پایین است و سرمایه لازم برای خرید این ساعت ها چندان زیاد نیست بنابراین با هزینه کم امکان خرید تعداد زیادی از این ساعت ها وجود دارد.

به علت تعرفه صادراتی پایین که برای این ساعت در گمرکات کشور وجود دارد هزینه صادرات آنها نیز چندان زیاد نمی باشد و در نهایت با حداقل سرمایه تجارت و کسب سود با این محصول به راحتی ممکن می شود و این باعث ایجاد فرصت های شغلی خوبی خواهد شد.

صادرات ساعت دیواری چوبی لیزری از طریق هوایی

صادرات ساعت دیواری چوبی لیزری از طریق هوایی ساعت دیواری چوبی لیزری یکی از ساعت های بسیار زیبا تولیدی در داخل توسط صنعتگران است که نسبت به انواع ساعت های چوبی دیگر از کیفیت بالاتری به لحاظ نوع برش برخوردار است و با استفاده از تجهیزات روز نسبت به ساخت قطعات مختلف آن اقدام می شود.

این ساعت منحصر به فرد به دلیل ارزش اقتصادی بیشتر و ظاهر بسیار لوکسی که دارد به بسیاری از کشورهای دور و نزدیک صادر می شود و امکان صادرات آن به از طریق هوایی نیز فراهم است چون حجم کمتری نسبت به ساعت های پاندولی و چوبی دیگر دارد و درآمد حاصل از آن نیز بیشتر است.

انواع ساعت دیواری چوبی لیزری پس از انتقال به گمرک هوایی در فرودگاه‌های کشور و طی روال اداری معمول برای پرداخت هزینه های گمرک و بارگیری، به راحتی به دورترین نقاط جهان صادر می شود و به این ترتیب سفارشات کشورهای اروپایی و کشورهای دور به دست مشتریان خواهد رسید تا این محصول فوق العاده لوکس و لاکچری در تعداد زیاد در اختیار مشتریان آن قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما