صادرات ساعت دیواری ژیوار به کشورهای همسایه

از ساعت های فوق العاده زیبا که از آن بر روی دیوار استفاده می شود و معمولاً رنگ مشکی و برنزی دارد ساعت دیواری ژیوار است که نمونه های بسیار شیک و لوکس آن در داخل کشور تولید و صادرات آن به کشورهای همسایه انجام می‌شود؛ صادرات این محصول به دلیل ظاهر شیک آن برای فضاهای مدرن روز به روز افزایش می‌یابد و در کشورهای همسایه بازار خوبی برای این محصول ایرانی ایجاد شده است تا سود تجارت آن در خارج از کشور بالا رود.

صادرات ساعت دیواری ژیوار به کشورهای همسایه

آشنایی با روش های صادرات ساعت دیواری ژیوار رنگی

آشنایی با روش های صادرات ساعت دیواری ژیوار رنگی ساعت دیواری ژیوار رنگی از محصولات تولیدی در داخل و توسط هنرمندان و صنعتگران است که طرح های زیبایی برای آن وجود دارد و به عنوان محصولی صادراتی به کشورهای مختلف عرضه می شود همچنین بسته بندی مناسب آن تضمینی برای سالم رسیدن آن به دست مشتری است.

روش های صادرات این ساعت بسیار متفاوت است مثلاً این ساعت از مرزهای مختلف زمینی، دریایی و هوایی به مقاصد مورد نظر صادر می شود. همچنین به دلیل عدم نیاز به مواد اولیه وارداتی برای این محصول، کمترین تعرفه صادراتی را دارد و چنانچه بازار مناسبی برای آن پیدا شود سود صادراتی عالی خواهد داشت.

روش های صادرات این محصول بستگی به کشور هدف بسیار متفاوت است. مثلاً صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس که به کالاهای لوکس علاقه زیادی دارند از طریق مرز آبی انجام می شود در حالی که نمونه های چوبی و ام دی اف این محصول قیمت ارزان تری دارد و در کشورهای همسایه شمالی و غربی بیشتر به فروش می‌رسند و از طریق مرزهای زمینی به این کشورها صادر می‌گردند.

در همه روش‌های صادراتی بسته بندی بسیار خوبی برای این محصول در نظر گرفته شده است تا از بخش های مختلف ساعت از قبیل بدنه یا موتور آن که نسبت به ضربه بسیار حساس هستند محافظت شود و برای این کار اغلب از جعبه های مقوایی فوم دار استفاده می شود تا هر نوع ضربه وارده به ساعت را به خود جذب کنند.

آمار صادرات ساعت دیواری ژیوار طرحدار در سال اخیر

آمار صادرات ساعت دیواری ژیوار طرحدار در سال اخیر تولید ساعت دیواری ژیوار طرحدار در کشور به خصوص در سال های اخیر روند فزاینده ای به خود گرفته است از جمله این که استفاده از تجهیزات روز برای طراحی نمونه های جدید این ساعت بسیار بیشتر شده است و همین تنوع مدل‌های آن را افزایش داده که به درخواست بیشتر برای این وسیله و افزایش صادرات آن انجامیده است.

آمار صادرات این ساعت از سال ۱۳۹۷ به بعد بسیار بیشتر شده است چون قیمت پرداخت شده برای این ساعت در داخل کشور بسیار مناسب و به ریال است در حالی فروش آن در کشورهای مختلف با ارز رایج آن کشورها صورت می گیرد و این مسئله به دلیل نرخ بالای همه ارزهای خارجی نسبت به ریال ایرانی تضمینی برای کسب درآمد زیاد از تجارت آن به شمار خواهد رفت.

آمار صادرات این ساعت در گمرکات مختلف کشور به خوبی تایید کننده مطلب ذکر شده در بالا است و همین باعث شده که سوده قابل توجهی نیز برای صادرات این محصول وجود داشته باشد همچنین سرمایه مورد نیاز برای خرید تعداد بالای این ساعت و صادرات آن نسبت به بسیاری از کالاهای دیگر اندک است و همین باعث افزایش تعداد صادرکنندگان آن شده که در نتیجه تعداد ساعت های صادراتی با افزایشی مواجه می شود.

صادرات کلی ساعت دیواری ژیوار با کمترین هزینه

صادرات کلی ساعت دیواری ژیوار با کمترین هزینه نمونه های مختلف ساعت دیواری ژیوار ارزان در صادرات کلی این محصول با کمترین هزینه ممکن به بازارهای مختلف دور و نزدیک ارسال می‌شود و چون صادرات در تعداد بالا صورت می‌گیرد کمترین هزینه برای تعرفه های گمرکی و سایر هزینه‌های صادراتی ایجاد می‌شود.

صادرات این ساعت در همه نقاط کشور هزینه کمی دارد و نزدیکی به کشورهای هدف و وارد کننده این ساعت، باعث ایجاد حداقل هزینه حمل و نقل خواهد شد همچنین به دلیل توجه دولت به صادرات، تعرفه های گمرکی نیز کاهش یافته تا روند صادرات سریعتر شود و میزان آن افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما